DUCOMP Kompresörü sektörde uzun yıllar farklı branş ve kademelerde üst düzey yöneticilik yapmış olmanın verdiği deneyim ve ‘Daha İyisini Yapabiliriz’ fikriyle 2018 yılında kurduk. Özellikle uluslararası projelerde yer alan standart dışı-ihtiyaç odaklı üretim hedefiyle imalata başlamamızın ardından yurtiçinden ve büyüyen pazarlardan gelen talep doğrultusunda ürün portföyümüzü ve imalat hattımızı genişleterek piyasa talepleri doğrultusunda yurtiçi müşteri taleplerine de cevap vermeye başladık ve ürünlerimizi yurtiçi müşterilerimizin deneyimine sunduk.


Kurduğumuz altyapı, üretmiş olduğumuz kompresör ve sunduğumuz satış sonrası hizmetlerin beraberinde faaliyette olduğumuz pazarlarda yaptığımız saha çalışmaları ile de rekabetçi yapımızı geliştiriyoruz.
Bu sayede pazarın en genç markası olmamıza rağmen hem yurt içinde hem de yurt dışında her geçen gün pazar payımızı arttırarak sektörümüzün yarınına yatırım yapıyoruz.

 
Günümüz dünyasında doğru ekipmanlarla doğru kompresörü üretmenin yanı sıra enerji verimliliğini artırarak ve bakım maliyetlerini düşürerek karbon ayak izimizi düşürmek ve yarınlara daha yeşil bir dünya bırakabilmek için çalışıyoruz.

 
Sahip olduğumuz tecrübe, gelişen teknolojiyi takip etme ve yeniliklere açık olmakla birlikte ilk günkü heyecanla hep bir adım ötesini hayal ediyoruz. Kullanıcılarımızla, ekibimizle, satış ve servis ağımızla her gün daha da güçlenerek, büyüyoruz, ilerliyoruz.

 
Ducomp Kompresör olarak çok başında olduğumuz bu yolculukta çevreye saygılı, eksiksiz ve rakipsiz çözümler sunmak, hizmet anlayışını geliştirmek ve hep daha iyisini yapmak için çalışıyoruz, çalışacağız…